Bugün - 18 Kasım 2019 Pazartesi
Foto Galeri
Video Galeri
Firma Rehberi
Künyemiz
Reklamlar
Üye İşlem
 Bize Ulaşın
www.gergerhaber.net Logo
Kültür Sanat
Yaşam
Eğitim
Röportaj
Ekonomi
Sağlık
Güncel
Köyden Haberler
Politika
Adıyaman 18°°C
Yazar Detayları

KERİM BAYDAK

KERİM BAYDAK - Mercan Park, Gazeteciler ve Basın Bayramı Programı

Mercan Park, Gazeteciler ve Basın Bayramı Programı
Yazı Tarihi: 29 Temmuz 2013 Pazartesi

Mercan Park, Gazeteciler ve Basın Bayramı Programı

Birkaç gün önce Mercan Park’ta çok güzel ve renkli geçen bir program vardı. Elbette her program konusu ve verdiği mesaj itibariyle güzellikler ve özellikler açısından kendi içerisinde güzeldir.

Adıyaman Valisi Sayın Mahmut Demirtaş’ında şereflendirerek, hazır bulunduğu Gazeteciler ve Basın Bayramı programında, basında sansürün kaldırılmasını kutlayan katılımcılar, kendi aralarında hoş sohbetler yaparak, gece geç vakitlere kadar sade bir şekilde gönüllerince eğlendiler.

Adıyaman’da ki mevcut haberciler, foto muhabirleri, köşe yazarları, sunucular, yayıncılar, editörler, koordinatörler, yayın yönetmenleri, kameramanlar, dizgiciler vs. bu alanda ve basının mutfağında alın teri döken ve emekler harcayan birçok meslektaşımız, Adıyaman Faal Gazeteciler Derneği (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ın organizesiyle, Mercan Park’ta Gazeteciler ve Basın Bayramını, sansürün kaldırılışını kutladılar.

Dünya'da ve Türkiye'de olduğu gibi, Adıyaman’da da basın özgürlüğü, demokrasi ve maddiyatla alakalı ve doğru orantılı olarak ayakta kalmaya, bazı sıkıntı ve problemlere karşılaşmasına rağmen; ayakları üzerinde durmaya ve direnmeye devam etmekt